Dzierżawa kserokopiarek

Dzierżawa kserokopiarek to coraz bardziej popularna forma drukowania. Wynajmując sprzęt drukujący taki jak kserokopiarka czy też drukarka możemy przede wszystkim oszczędzić bardzo dużo pieniędzy. Ponieważ często sprzęt otrzymujemy bezpłatnie  a w przypadku kserokopiarek może to być bardzo oszczędność nawet kilku tysięcy.

Dodatkowo otrzymujemy tonery do naszej drukarki czy też kserokopiarki. Często firma dostarczająca urządzenie drukujące zajmuje się również serwisem kserokopiarki czy drukarki, która dzierżawimy.

Jeśli zastanawiamy się nad zakupem urządzenie jako alternatywę powinniśmy również rozważyć wynajem drukarki. Często taki sprzęt jest dostosowany do naszych potrzeb przez co możemy liczyć na urządzenie posiadające wszelkie niezbędne dla nas funkcję takie jak automatyczny podajnik dokumentów czy też druk dwustronny.

Warto również zaznaczyć, że w ramach abonamentu związanego z dzierżawa kserokopiarki otrzymujemy pewną liczbę kopii do wydrukowania często ta liczbą zaspokaja nasze potrzeby jeśli chodzi o drukowanie w firmie i ponosimy dodatkowe opłaty dopiero w przypadku drukowania ponad program.